Dantelle
Ara 302013
 

 Dantelle, Şıklık, Zarafet ve Romantizmin göz alıcı buluşması

Dantelle, dünyanın dört yanından özenle seçilmiş ünlü tasarımcıların özgün modelleriyle, orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlarıyla, gelinlik sektörüne yeni bir tarz getirdi.
Dantelle gelinlik modellerinin kalitesi, estetiği, yaratıcılığı ve çeşitliliği markayı lider markalar arasına kattı. Dantelle, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor.

dantelle-ankara-01

Nicole, Justin Alexander, Novia D’art, Fara Sposa, Maggie Sottero ve diğer dev dünya markaları Dantelle ‘de

Dantelle, aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor. Dantelle yüksek kaliteli gelinliklerin yanı sıra, kaliteli hizmeti ve uzman kadrosuyla sadece ithal ürünleri ve uluslar arası markaların en son koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

2015 sezonunda Nicole, Justin Alexander, Maggie SotteroNovia DartFara Sposa gelinlik markaları ile adından söz ettiren Dantelle, gelin adaylarının bu en özel gününe şıklık ve zarafet katmaya devam ediyor. Dantelle, modellerinde dokulu danteller, çiçek işlemeleri, sırt ve göğüs dekolteleri, drapeler ve farklı etek kesimleri dikkat çekiyor. Yeni sezonda, romantik tasarımların ön plana çıktığı 2015 Dantelle gelinlik modelleri ışıltısıyla göz kamaştırmak isteyen gelin adaylarının favorisi olmaya aday… Organze kumaştan drapeler ile hareket kazandırılmış tasarımlar ise gece boyunca periler gibi dans etmek isteyen gelinler için.

Bugünlerde gelinlik almayı planlıyorsanız. Dantelle gelinlik mağazasına mutlaka uğrayın. Zengin koleksiyonu ile sizi büyüleyecek modeli Ankara Dantelle gelinlik mağazasında mutlaka bulacaksınız.

 


Dantelle

Telefon : (0312) 466 79 14 – (0543) 466 79 14
Adres: Tunalı Hilmi Caddesi 100/6 Kavaklıdere


Dantelle gelinlik mağazasını diğer gelinlik mağazalarından ayıran nedir?

Dantelle Ankara Tunalı Hilmi caddesindeki mağazasında satılan ürünler uluslararası markalardır. Dantelle gelinlik mağazasında dünyaca ünlü tasarımcılara ait koleksiyonlardan oluşan markalar var. Dantelle Ankara Tunalı Hilmi gelinlik mağazasında fiyat aralığı 3000- 6000 arasında değişiyor.
Siz gelinlikler üzerinde herhangi bir değişiklik yapıyor musunuz?

Tek prova ile teslime hazırlanıyor. Talepleri doğrultusunda yaka kapama işlemi yapılabiliyor.

Dantelle markalarından üç tanesini tanımlar mısınız?

Nicole naturel gelinlik koleksiyonları hazırlıyor. Hareketli etekler, fırfırlar. Nicole markası dantel ağırlıklı çalışıyor. Sincerity ’e göre daha klasik çizgilere sahip. Justin Alexander markası ise yine en görkemli, göz alıcı ürünleri ile favori markalarımızdan.

Dantelle gelinlik mağazasında bulabileceğiniz 2016 Nicole koleksiyonu romantik dokuları, farklı detayları ve harika kesimleriyle tüm dünyada gelin adaylarının gözde markası.

Nicole koleksiyonlarının bu yılki çizgilerinde volanlı, plili, özel dokulu kumaşlar ile yaratılmış çarpıcı gelinlikler, göz alıcı görünüm isteyen romantik gelinlere göz kırpıyor. Dantel detaylar, işlemeli korseler, kabarık etekler bu romantizmi güçlendiriyor.

Dantelle nin bir başka yıldızı, Novia D’art 2016 koleksiyonu, farklı tasarımların bir arada bulunduğu bir koleksiyon olarak da dikkat çekiyor. Tüllerle tamamlanmış özel dokulu dantel modeller göz dolduruyor. Bütün gece şıklığından ödün vermeden özgürce dans etmek isteyen gelin adayları için Helenistik tarzdaki gelinlikler şifon ve tül gibi hafif kumaşlar kullanılarak tasarlanmış. Straples modeller kadar tek omuzlu ve V yakalı gelinliklerin de yer aldığı koleksiyonda abartıdan uzak, zarif işlemeler gelinliğe ayrı bir ışık kazandırıyor. Kırık beyaz ve fildişi renklerin ağırlıklı olduğu koleksiyonda, farklı nakış işlemeleri de dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan gelinlikler ipekli kumaşlar ile hazırlanan bolerolar, işlemeli kemer ve broşlar ile tamamlanıyor. Gelinliğin vazgeçilmez tamamlayıcısı duvaklar da tüm görkemi ile Novia D’art koleksiyonlarındaki yerini alıyor. Dantelle Ankara mağazasında bulabileceğiniz farklı saç aksesuarları ise gelin saçlarını süslüyor…

Nicole 2016 koleksiyonu, çiçeklerle bezenmiş etekler, işlemeli duvaklar, şaşaalı kuyruklar ve dantelli modellerin göz doldurduğu romantik bir koleksiyon olarak gelin adaylarını büyülemeye hazırlanıyor.

Dünyanın en önemli gelinlik markalarından biri olan Amerikan firması Justin Alexander, zengin koleksiyonu ile bu yıl da sınırsız seçenek sunmaya devam ediyor. Justin Alexander 2016 koleksiyonunda 50’den fazla model yer alıyor. İşleme ağırlıklı stilini devam ettiriyor. Modellerin pek çoğunu Dantelle Ankara Tunalı Hilmi mağazasında bulabilirsiniz.

Tül, tafta, organza ve saten kumaşların yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonda straples modeller kadar, tek omuzlu ve askılı modeller de öne çıkıyor. Dantelin ağırlıklı olarak kullanıldığı modellere eklenen boncuk ya da taş işlemeler ile ışıltı kazandırıyor. Bu yılın belirgin özelliği olan sırt dekoltesini White One koleksiyonlarında da sıkça görüyoruz. Yaka ve sırt detayları bu yıl Dantelle Ankara mağazası White One koleksiyonlarında ön plana çıkıyor.

Size gelen gelin adayları hangi beklentilere sahip oluyorlar?

Şu anda gençler bilinçli olarak, hazır gelinlikleri tercih ediyorlar. Neden derseniz, Dantelle ye gelip o gelinliği üstünüzde gördüğünüzde çok daha mantıklı karar veriyorsunuz. Birçoğu internette araştırma yapmış, elinde resimlerle geliyorlar ama denemeden kendi üzerilerinde nasıl duracağını bilemiyorlar. Dantelle ‘de bunu gerçekleştiriyoruz. Sevdikleri modele en yakın modellere yönlendiriyoruz gelin adaylarını. Dantelle’de çok farklı alternatiflerle karşılaşıyorlar. Kafalarındaki modelin beklentilerini karşılamadığını farkedebiliyorlar. O zaman biz onlara vücut tiplerine göre model önerilerinde bulunuyoruz. Kendi vücut tiplerine uygun modelleri denediklerine “aradığım buymuş” diyorlar. Dantelle, uzman kadrosu ile gelin adaylarına en mükemmeli sunuyor.

Dantelle’de aynı modelden birden fazla bulunduruyor musunuz?

Sezon içinde her modelden Dantelle gelinlik mağazamıza çok az sayıda getirtiyoruz. Çok fazla model adedine sahip olduğumuzdan hep aynı modele gerek duyulmuyor.

İnternette beğendikleri modeli getirtebiliyor musunuz?

Tabi ki ama öncelikle o modele yakın başka bir Dantelle modeli denemesini öneriyoruz. Beğendikleri takdirde sipariş veriyoruz çünkü bu gelin adayı için riskli de olabiliyor. Sipariş ettiğimiz gelinliğin Dantelle’ye gelişi dört ayı buluyor. Katalogdan görmekle olmuyor, üzerinde görmediği gelinliği satın alma riski yerine burada beğendiği bir modeli değerlendirebiliyor.

2016 Koleksiyonları Dantelle’ye ne zaman gelmeye başladı ve ne gibi farklılıklar gördünüz?

Kasım ayında gelmeye başladı. Şu an 50 parçalık bir koleksiyon geldi. 2016’daki farklılıklar şöyle; daha dantel ağırlıklı, etek toplamalar çok daha farklı…

Gelin adayları en çok hangi hatalara düşüyorlar?

Örneğin kabarık gelinlik hayali olanlar vücut tipine gitmese de onu denemek istiyor ama özellikle toplu bir bayansa, hayal kırıklığına uğrayabiliyorlar ancak biz Dantelle ekibi olarak onları kendilerine uygun modeller sunarak onları memnun ediyoruz.

Dantelle olarak gelin adaylarına ne gibi avantajlar sunuyorsunuz?

Bazen gelin adayının düğünü erteleniyor. O zaman biz onun için gelinliğini düğüne kadar saklıyoruz. Her gelinde düğüne yakın kilo kaybıyla karşılaşıyoruz. Dantelle’de gerçekleştirilen prova sırasında hissediyoruz. Dolayısıyla son hafta yapılan provada ölçülerin değişmiş olduğunu görüyoruz ve ona göre hemen yeni düzenlemeleri yapıyoruz.

Gelinlik alırken nelere dikkat edilmelidir?

Gelinlik çok özel bir kıyafet, giyinişi sunumu bile çok farklı. En kabarık isteyen en sade gelinliği alıp gidebiliyor ya da en sade modeli istediğini söyleyen prenses tipi ihtişamlı bir ürünü tercih edebiliyor. Sabit fikirli olmasınlar, kendilerine en çok yakışan gelinliği bulana kadar denesinler. Dantelle mağazamızda hayallerini bulabilecekleri modeli mutlaka bulacaklar.

Etiketler: Dantelle, Dantelle gelinlik, Dantelle Ankara, Dantelle gelinlik modelleri, Dantelle gelinlik markaları, Dantelle Ankara, Dantelle Tunalı