Akrep burcu kadını ve gelinlik seçimi
Eki 232011
 

AKREP BURCU (23 Ekim – 21 Kasım)

Burçlara göre gelinlik seçimi - Akrep

Ne yapacağını önceden kestiremeyeceğiniz akrep kadınları bir tek kuruşu iki oluncaya kadar sımsıkı avucunda tutar, sonra birdenbire bakarsınız ki, akıl almaz derecede savurganlığı tutmuş.

Bir tek şeyden kuşkunuz olmasın. İşter eski bir papucun içinde biriktirsin isterse lüks uğruna harcasın, parayı sever. Ancak gelinlik seçerken prestijine son derece meraklıdır ve paranın bunu tehlikeye sokmasına izin vermez.

Point Mariage - Beyaz ButikAkrep kadınları, sistemli çalışmalarını gelinlik seçimi sırasında da gösterir, isteklerini açıkça ortaya koyarlar. Genellikle kabarık etekli, yumuşak, zarif ve romantik görünümlü gelinlik modellerine yönelirler.

Romantizm ve zerafeti ön planda tutarken, mekana göre çiçek ya da pırıltılı taşlarla işlenmiş bir gelinlik tercih edebilirler.

Onun her kıyafetinde bir seksapelite vardır. En ciddi ve sade iş kıyafetinin bile içine giydiği gömlek, pantalonunun kemeri yada eteğinin yırtmacı hem seksiliğini hem farklılığını ortaya koyarcasınadır. Sıradan giyinmez ve giyinemez, genelde üstüne oturan gelinlikleri  sever, muhakkak farklı olmalıdır.

Başkalarının cesaret edemeyeceği dekolte veya çılgın bir gelinlik modeli Akrep kadını için alım nedenidir. Ruh hali kadar değişkendir gelinlik kumaşı olarak  bazen pastel bazense parlak kumaşları tercih eder.